gelirlerimgelirlerim.com

Günümüzde Internet, farklı yollarla ek gelir elde etmenizi sağlar. Bunlardan biri reklam izliyor. Makalemizde, konuyla ilgili önemli noktaları inceleyeceğiz.

Herhangi bir yatırım yapmadan yalnızca cep telefonunuzu veya bilgisayarınızı kullanarak para kazanabilir ve boş zamanınızı harcayabilirsiniz. Bu alanda çalışan platformların bir üyesi olun ve platformların web sitelerini veya mobil uygulamalarını kullanmaya başlayın.

Reklamları izleyerek veya herhangi bir uygulamayı kullanarak para kazanma sözü veren bir platforma kaydolmadan önce iyi bir arama yapmayı unutmayın; aksi takdirde özellikle ödemeler gibi çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu makalede, reklamları izleyerek nasıl para kazanacağınız hakkında bilgiler bulacaksınız.

Video izlemek için para kazanan uygulamalar nelerdir? Reklam izlemek nasıl para kazanacaksınız? Telefonda reklam izleme uygulamaları nasıl kullanılır? Reklamları izleyerek ne kadar kazanıyorsunuz?

 

Video İzlemek İçin Para Kazanma

 

Reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Kazanacağınız tutar yüksek olmayabilir ancak boş zamanınızı kazanmanıza yardımcı olabilir.

Reklamlarını izleyenleri ödüllendirmek için farkındalık oluşturmak isteyen birçok şirket ve marka. Bu ödüller hediye kartları, indirim kuponları veya nakit olabilir. Reklam verenler ve izleyicileri bir araya getiren çeşitli platformlar ve uygulamalar geliştirilmiştir. Bu platformların bir üyesi olarak ek gelir kazanabilirsiniz.

 

Sistem genellikle aşağıdaki gibi çalışır;

 

Şirket reklam vermeye karar verir. Şirket, reklam yayınlamak için web sitesi veya uygulamayla işbirliği yapar. Uygulama reklamları göstermeye başlar. Sonunda parayı şirketten alır ve uygulama, reklamları izlediği için üyelerine yaptığı gelirin bir kısmını öder. Bu kupon indirim kuponu veya nakit şeklinde olabilir.

Abone olduğunuz web sitesinden veya uygulamadan ödeme almak için uluslararası fonları aktarmanız ve reklamları izleyerek gelir almanız gerekebilir.

Bilge bir kullanıcıysanız, çok para birimli bir hesap üzerinden çok fazla hesap bilgisi edinebilirsiniz. Bu, yurtdışından kesintisiz para alabileceğiniz anlamına gelir.

ŞU ANDA USD, EUR, GBP, CAD, HUF, Hesap bilgilerini AUD, NZD ve SGD para birimlerinde alabilirsiniz.

 

Video Para Kazanma Uygulaması

 

Web siteleri veya mobil uygulamalar yoluyla video izleyerek para kazanmanıza yardımcı olacak platformlara erişebilirsiniz. Bazı platformlarda mobil uygulamalar da bulunur. Bu sayede hareket halindeyken bile reklam izleyebilirsiniz.

 

gelirlerim.com
www.gelirlerim.com

Reklam İzlemeye Para Kazanan Uygulamalar

 

Reklamları izleyerek para kazanan uygulamalar ve web siteleri, dönem boyunca yeni üye kabul kurallarını değiştirir ve ülke kısıtlamaları getirir. Platformlarda güncel güncellemeleri takip etmeniz önerilir.

Reklamları izleyebileceğiniz masaüstü platform sürümlerine ek olarak mobil uygulamalar da olabilirler. Bu konuda daha fazla bilgiye platformların resmi web sitelerinden ulaşabilirsiniz. Deneyebileceğiniz web sitesi ve uygulama örnekleri şunlardır:

 

Swagbucks

 

Swagbucks, 2008 yılında Güney Kaliforniya’da kurulmuştur. Arama, oyun oynama, anketleri tamamlama, çevrimiçi alışveriş, reklam veya video izleme gibi görevleri tamamladığınızda SB adı verilen puanlar toplayabilirsiniz. Puanlarınızı nakit veya hediye kartlarına çevirebilirsiniz. Her 100 SB 1 ABD dolarına eşittir. Bunu mobil uygulama ve web sitesi üzerinden kullanabilirsiniz. Türkiye’ye katılmak mümkündür.

 

InboxDollars

 

InboxDollars 2000 yılında kuruldu. E-posta okuma, anketlere katılma, video izleme, TV izleme gibi bir dizi çevrimiçi etkinlik yaparak nakit kazanabilirsiniz. Bir video izledikten sonra size bir çalışma kartı verilir. Genellikle 0.05 ila 0.25 sent civarında kazı kartlarından çıkar. Mobil uygulamadan veya web sitesinden kullanabilirsiniz. Türkiye’den üyelik şu anda mümkün değil.

 

IRazoo

 

Uygulama indirerek, oyun oynayarak, anketleri doldurarak, video izleyerek ve teklif sunarak para kazanabileceğiniz bir platformdur. Görevleri tamamladığınızda, farklı puan oranları toplayabilirsiniz. 3000 puan 5 USD’dir. Web sitesinde kullanabilirsiniz. Türkiye’ye katılmak mümkün, ancak videolar şu anda kapalı

Bu tür web sitelerinin kullanım koşullarını ve gizlilik sözleşmelerini gözden geçirmeyi unutmayın.

 

Reklam İzleyerek Para Kazanmak

 

Çevrimiçi para kazanma yollarından biri olan reklamları izlemek ek gelir sağlayabilir. Reklam izleyerek ne kadar para kazandığınıza çeşitli faktörler bağlıdır. Başka faktörler de olsa ana etkisi

Reklamlara göre ödeme seçtiğiniz platformdaki reklamlara bir saatlik Öznitelik içinde izleyebilirsiniz

Reklamları izleyerek ne kazanacağınızı net bir şekilde söylemek zor. Çünkü reklam başına ödenen ücretler düşüktür ve değişiklik gösterir. Ek görevler gerçekleştirerek bu miktarı artırabilirsiniz

Reklamları izleyerek para kazanmak istiyorsanız güvenliğiniz ve gizliliğiniz için bazı puanları göz önünde bulundurmanız çok iyi olacaktır

Reklam zaman alır. Platformun ödeme yöntemleri Türkiye’de geçerli olmayabilir. Başlamadan önce bilgi alın. ABD tabanlı bir platformun üyesiyseniz ve ödemelerinizi dolar cinsinden alıyorsanız, bilge ABD hesabı bilgilerinizi kullanabilirsiniz. Üye olacağınız platformun Türkiye’den üye olup olmayacağını sorun. Bu tür uygulamaların VPN ile kullanılması birçok platformda kabul edilmez. Kullanım koşullarını öğrenin. Platformlara abone olmadan önce güvenlik yazılımınızı bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda etkinleştirin. TC. Kimlik numaraları, banka hesap numaraları, kredi kartları veya güvenilirliğinden emin olmadığınız başka bir platform gibi hassas kişisel bilgilerinizi paylaşmayın. Anketlere katılmak ve reklam izlemek için ön ödeme yapmayın, kredi kartı bilgilerinizi girmeyin. Zaman zaman mola verin, ilgilendiğiniz birçok uygulamaya abone olun.

 

Telefondaki Reklamların Para Kazanmasını İzleyin

 

Telefondaki para tasarrufu sağlayan reklam uygulamalarını kullanarak hareket halindeyken reklam izleyebilir ve para kazanmaya devam edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz uygulamaya dayalı olarak arabirim menülerinde küçük değişiklikler olsa da, bunları genel olarak telefonunuzdan nasıl kullanacağınızı tartışalım:

Mobil uygulamayı, platformun resmi web sitesinden veya uygulama mağazalarından telefonunuza indirin. Uygulamayı telefonunuza yüklemek için adımları izleyin. Uygulama üzerinden platforma abone olun veya zaten üye olduysanız oturum açın. Ana ekrandan (Ana Sayfa), bakiyeniz, yeni başlayanlar, duyurular, bildirimler, Günlük hedeflerinizi ve ne kadar tamamladığınızı takip edebilirsiniz. Videoları izlemek için İzleme menüsüne girin ve ilgili reklamlara dokunun. Hesabınızdan veya profilinizden topladığınız puanları görüntüleyebilir, hediye kartlarına veya nakit paraya dönüştürebilir ve paranızı geri çekebilirsiniz.

Viggle, cep telefonuna indirilebilen bir reklamı izleyerek para kazanma uygulaması olarak bilinir. Açılış ekranına widget olarak eklenebilen uygulamayla düzenli gelir akışları da elde edebilirsiniz. Telefonunuzu her elinize aldığınızda yeni reklamları görebilir ve reklam başına 10-20 sent arasında bir ücret alabilirsiniz. Gelirler Dolar olarak olduğundan, ay sonunda Türk Lirası olarak 1400 liraya kadar kazanabilirsiniz.

 

Reklamlar İzleyerek Dolar kazan

Reklamların ABD doları (ABD doları) cinsinden ödeme yaptığı izlenerek para kazanabileceğiniz birçok site. Paranızı almak için bir USD hesap bilgisine ihtiyacınız olabilir.

Bilge çok para birimli hesapla, yurt dışından kesintisiz yerel ödemeler alma şansına sahip oldunuz.

Örneğin, Amerikan tabanlı bir uygulamada para kazanıyorsanız veya web sitesinde reklam izliyorsanız ödemelerinizi almak için USD hesap bilgilerinizi kullanabilirsiniz. Böylece reklam izleyerek dolar kazanma şansını elde edebilirsiniz.

 

Reklam İzleyerek para kazan
Reklam İzleyerek para kazan

İnternette Reklam İzleyerek Ne Kadar Para Kazanabilirim?

 

İnternet üzerinden reklam izleyerek kazanılabilir para miktarı, durumun karşılanıp karşılanmadığına bağlı olarak sitenin vaat ettiği para miktarına göre değişir. Ayrıca, buna dahil olan herkes para kazanma miktarını da etkiler. Ancak, İnternet’te reklam izleyerek elde edilecek pek çok gelir yoktur. Bu nedenle, çalışma talebi olan herkes bu işi yaşayacak duruma gelemez. İnternet üzerinden reklam izleyerek para kazanmak isteyen herkes reklam başına 1 TL ile 6 TL arasında bir ücret alır. Ancak, iş sağlayıcısının ödeyecek para miktarı dolar oranına bağlıdır, bu nedenle reklam başına gelir de değişkendir. Ayrıca anketleri doldurarak para kazanma fırsatı da sunarlar. Ayrıca, bu sitelerden bazıları reklam paylaşılırsa kullanıcıya ücret ödeyebilir.

By admin

Türkiye'nin gelir sitesi

15 thoughts on “Reklam izleyerek para kazan”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »