gelirlerim.comgelir kaynakları

Çevrimiçi para kazanmak, günümüzün en popüler konularından biridir. Özellikle de zamanımızın çoğunu Internet’te geçiriyorsak veya Internet’e çok ilgi duyuyorsak, çevrimiçi para kazanmak da mümkündür.

Bu yaz, “Çevrimiçi para kazanmak istiyorum” diyen insanlar için. Bir öğrencinin işi olarak sermaye olmadan yapabileceğin birçok şey var. Bir Internet ve bir bilgisayar sizin için yeterli. Evden, kafeden veya kütüphaneden çalışın. Bu tamamen size bağlı. “Kolay Para” kolay değildir, tabii ki ama mümkün olduğunca basit hale getirmeye çalıştım. Çevrimiçi para kazanmanın yollarını listeliyorum.

TÜİK’in 2021 yılındaki araştırmasına göre, Türkiye’deki evlerin %92’inde geniş bant İnternet bağlantısı bulunuyor. Ülkenin nüfusunu derecelendirdiğimizde, bu rakam yaklaşık 64 milyon. Çevrimiçi olarak ulaşabileceğimiz hedef kitlenin boyutunu hesaba katar.

 

Bitcoin’inizle Al Sat Yaparak Para Kazanma

 

Dijital bir çağda yaşıyoruz ve internet dünyası geliştikçe para kazanmanın farklı yolları var. Özellikle basit ve basit adımlarla kim para kazanmak istemez? bitcoin veya eorum gibi varlıklarla anında son derece düşük fiyatlarla kolayca alım satım yapabilirsiniz. Bitcoin ile ilişkili yüksek likidite ve kısa vadeli kar arıyorsanız Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraları harika bir yatırım aracı olabilir. Kripto para birimleri, yüksek pazar talepleri nedeniyle uzun vadeli yatırım araçlarıdır. Şifreli Para sektörünü henüz keşfetmemiş isiniz, Türk şifreli para santralinden gelen Icrypex’i tanıtabiliriz. Ayrıca, şifreyle para, Ethereum, Bitcoin, Bitcoin al sat için yabancı iseniz, Icrypex şifreli para alışverişinden nasıl geçileceği konusunda ücretsiz destek alabilirsiniz.

 

Mikro Şeyler Yaparak Para Kazanmak

 

Aylık ödenek yapmak veya belirli bir maliyeti kapatmak için mikro işler yaparak çevrimiçi olarak para kazanabilirsiniz. Mikro işler söylediğinizde tanımlamayı biraz açalım. Yurtdışında çok popüler olan bu işler belirli sitelerde yapılır. Bunu açık bir pazar olarak düşünebilirsiniz. Grafik tasarlama yeteneğiniz varsa, oluşturduğunuz makalelerle logolar, banner-making, içerikler (dil önemli değildir, genellikle herkesin bir alıcııdır), animasyon videoları, seslendirme, işletmeler için raporlar, araştırma ve mikro işler oluşturabilir ve para kazanabilirsiniz. Serbest bir çalışma olarak, kıyıların kenarından bir açıklama yapabiliriz. Bunu yapmak için, Fiverr, Yurt dışı Upwork ve Bionluk, Sadeceon, Specikiraalla Türkiye’de bulunuyor. Türkiye’de, iş hacmi olan diğer platformlar web uzmanı forumlardır. R10, WMAraci, Donanma, mikro işler de alabilir ve forumlarda para kazanabilirsiniz.

 

Stokta Satılan Fotoğrafları Para Karşılığında Satma

 

İnternet geliştikçe ve büyüdükçe telif haklarına karşı hassasiyet de artar. Reklam ajansları, dijital pazarlama ajansları, internet yayıncıları, gazeteler, orta ve büyük ölçekli şirketler, telif hakkı sorunlarını önlemek veya aradıkları uygun görselleri bulmak için stok fotoğrafları satın alıyorlar. İşte bu noktada stok fotoğrafları alıp satabilen insanlar para kazanabilir. Stok fotoğraf satmak için belirli koşullar vardır. Portföyümüz yoksa ayda ortalama 15 ila 30 dolar kazanarak 100 fotoğraflı bir portföy elde edebilirsiniz. Üst sınır, fotoğraflarınızın ne kadar popüler olduğudur. Shutterstock, PhotoDune, Alamy, 123rf, GettyImages, Fotolia, abone olabileceğiniz popüler sitelerdir.

 

Bir Web Sitesi Açarak Para Kazanmak

gelirlerim.com

 

Türkiye’de mobil cihazlar büyüdükçe İnternet erişimi de artmaya devam ediyor. TÜİK’in verilerine bağlı olarak yaklaşık 64 milyon kişinin İnternet erişimi olduğunu söyledik. Yazılım bilginiz varsa veya yoksa, belirli ücretsiz/ücretli hizmetleri kullanarak web sitenizde para kazanabilirsiniz.

Bir web sitesi kurmak veya bir siteyi nasıl kuracağınızı öğrenmek için buradaki adım adım kılavuzu izleyebilirsiniz; Wix, GoDaddy, Squarespace, webs, tr.gg gibi hizmetler kullanılabilir. Bunlardan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz ve ücretli seçenekleri de inceleyebilirsiniz.

Web sitenizi birçok farklı alanda oluşturabilirsiniz. Tarifler, haber sitesi, içerik sitesi, oyun inceleme sitesi vb. Böylece internetten para kazanma konusunda bir adım önde olabilirsiniz.

 https://www.gelirlerim.com/web-sitesi-kurarak-para-kazanmak/

Para Kazanmak İçin Blog Yazma

 

Bloglar internetin başından beri popüler bir konu olmuştur ve internetten para kazanma yolu olarak bilinmektedir. Bildiğiniz bir konuyu seçmek, konuyu bloğa yazmak ve düzenli olarak yapmak size belirli bir kitle sağlayacaktır. Bloğunuzu ziyaret eden kişi sayısı arttıkça, bloğunuza ücretsiz olarak promosyon içeriği gönderebilirsiniz (yayıncılar sizinle iletişime geçebilir veya reklam için iletişim kurabilirsiniz).

Ücretsiz bir blog açmak için WordPress, Blogspot, blog yazarı ve daha fazlası gibi ücretsiz hizmetleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, belirli bir ücret karşılığında kendi etki alanı adınıza sahip bir blog açabilir ve kendi barındırma hizmetinizde kendi sitenizi barındırabilirsiniz.

Ancak blogla para kazanmanın bir başka yolu da reklam veren platformlarda düzenli reklam yoluyla bloğunuzda reklam alanları açarak para kazanmaktır. AdSense, Yllix, Infolinks, Media.net ve benzeri alanları kullanabilirsiniz.

 

İçerik Hazırlayıp Satarak Para Kazanmak

 

İçerik oluşturup satarak internetten para kazanmak, blog yazmaktan farklı bir alandır. Çok farklı içerik alanları var, bu da yazıyor. Diğer kişilerin bloglarında içerik oluşturabilir, e-ticaret siteleri için yorum yazabilir, içerik girişi yapabilir ve hatta sosyal medya için paylaşım metinleri oluşturabilirsiniz. Çevrimiçi olarak aradığınız 100 kelime için 1.5 TL’den başlayan fiyatlarla satış yapan kişileri görebilirsiniz. İçerik bulutu, Wordapp, Makale.net, Content.net , R10.

 

Mobil Uygulama ile Para Kazanın

 

Her yıl Google Play ve iOS App Store üzerinden milyonlarca uygulama indirilir. Mobil kullanıcılar olarak düzinelerce farklı uygulama ve oyun indirip kullanıyoruz. Bu adım, İnternet üzerinden para kazanmak için orta ve gelişmiştir ve reklam alanlarını kullanarak indirip para kazanabileceğiniz sistemler vardır. Hazır mobil uygulama, günümüzün en çok kullanılan internetten para kazanma yolları arasındadır. Getirisi de oldukça iyidir.

 

Sosyal Medya Fenomeni Olarak Para Kazanmak

Gelirlerim.com
Gelirlerin.com

Hepimiz sosyal medya olaylarını izliyoruz. Yurtdışında etki sahibi kişiler olarak adlandırılan bu kişiler, sponsorlu reklam ve paylaşım yoluyla büyük gelir elde edebilir. Facebook, Twitter ve Instagram’ın en aktif olduğu platformlar. Ancak, bu listeye Scorp’u dahil edebiliriz.

Bildiğiniz bir konuda düzenli olarak paylaşarak kendi kitlenizi oluşturursanız bu kitleyle harika kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Bulut/PC Madenciliği Yaparak İnternetten Para Kazanmak

 

Madencilik, madencilik yoluyla bulut tabanlı sunuculardan veya kendi bilgisayarınızdan para kazanabilirsiniz. Kazmış olduğun paralar (Bitcoin, Ethereum, Dogecoin vb.) bozuk para pazarlarında satarak TL’ye dönüştürebilirsiniz. Kazandığınız tutar, bilgisayarınızın veya satın aldığınız bulut sunucusunun gücüyle ilgili. Minergate, bilgisayarda en çok kullanılan programdır. Minergate’i kaydetmek için buraya tıklayın.

Bulut madenciliğinde, Hashflare en yaygın kullanılan sistem olarak öne çıkar. Bir yıl içinde paranızı geri alabilir ve siyaha dönebilirsiniz. 5 dolarlık küçük bir yatırım ve 1000 dolarlık profesyonel bir paket mümkündür.

 

İkinci El Ürün Satışıyla Para Kazanmak

 

İnternet’te kullanmadığın ürünleri satmak da gelir elde etmek için iyi bir yol olabilir. Özellikle elektronik ve ev ürünleri için internette kullanılan pazar çok aktif. Yeniden satış için çevrimiçi para kazanmak üzere Facebook gruplarını, Sahibinden veya Letgo sitelerini kullanabilirsiniz.

 

YouTuber Olarak Para Kazanmak

gelirlerim

 

YouTuber olmak çok zorlu bir iş, arkadaşlarım. Sürekli olarak “lütfen kanalıma abone olmayı unutmayın” demek istiyorsanız ve hala kanalınız yoksa bu yol sizin için işe yarayabilir. YouTuber olmak için öncelikle YouTube’da bir kanal açmanız ve para kazanma gereklilikleri sağlamanız gerekir;

16 Ocak 2018 tarihinde YouTube İş Ortağı Programı için yeni uygunluk koşullarını duyurduk. Bir kanal son 12 ay içinde 4,000 saat izleme süresine ve 1,000 aboneye ulaştığında, katılım için gözden geçirilir.

By admin

Türkiye'nin gelir sitesi

2 thoughts on “Gelir Kaynakları”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »