Merhaba gelirlerim ailesi bugün size gelirlerim’de yürüyerek nasıl para kazanılır onu anlatacağım evet yanlış duymadınız yürüyerek nasıl para kazanılır doğru yerdesiniz. Dünyada bir çok insan çeşitli yollarla internetten para kazanıyor. Boş zamanlarınızı yürüyerek geçirin ve para kazanın.

Bu uygulamalardan bazılarıyla ciddi kazançlar elde edemezsiniz. Mobil uygulamalar ile yürümek, spor yapmak ancak küçük gelirler sağlayabilirsiniz. Çok para kazanacak gelirler için yazdığımız site içi makaleleri okuyup ciddi paralar kazanabilirsiniz.

 

Peki nedir bu yürüyerek para kazanmak

 

Dünya’da bir çok insanın bilmediği bu uygulamaları her gün belirli periyotlarda kullanabilirsiniz geçtiğimiz sene trend olan uygulamaları aşağıda yazdık. Tüm uygulamaların en aşağısında iphone ve android için indirme linklerini bulabilirsiniz. Cihazınıza hangisi uygunsa onu indirebilirsiniz. Aşağıda bulunan hiçbir uygulama ile bizim hiç bir alakamız yoktur tamamen Bilgi amaçlıdır. Kullanmak sizin tercihinizdir.

Sweatcoin telefon Uygulaması

Sweatcoin 11 milyonu geçen indirme sayısına sahip yürüyüş görevleri uygulamasıdır. Günün her saatinde yaptığınız adımlarımızın sayılarına göre bize kazanç veriyor. Yürüyüşle birlikte aynı zamanda spor ve egzersizlere de para puan vermektedir. Kazançlar isterseniz 1000$ olduğunda direk nakit olarak alabilirsiniz 1000$ dan az olan paraları aynı uygulama üzerinde alışveriş yaparak kullanabilirsiniz. İsterseniz kripto para olan Sweatcoin olarak hesabınıza geçiyor.

Arhievement Fitness Uygulaması

Telefon marketi üzerinde iki milyondan fazla indirilen Arhievement uygulaması listemizde 1. Sırasında yer almaktadır. Sağlık için egzersiz yapmanız ve anketleri cevaplamanız üzerine ödemeler yapmaktadır. Sizlere verilen görevleri yaparak para kazanabilirsiniz.

 

Rover Köpek Bakım Uygulaması

Rover, dünya üzerinde en çok kullanılan kayıtlı evcil hayvan bakıcılığı ve köpek gezdirme uygulamasıdır. Köpeğinizle veya köpeklerinizle turlayarak para kazanabilmenize imkan  sağlamaktadır. Uygulamanin amacı köpek sahibinin evcil hayvaniyla bakıcısı bir araya getirip birlikte vakit geçirmesidir. Köpeğini bakıcıya teslime edipte aynı zamanda gbs üzerinden  bu uygulamayı kullanan kişiler GPS ile anlık evcil hayvanın nerede olduğunu görebilmektedir. Bu işlemlerin sonucunda bakıcı para kazanmaktadır.

Runtopia


Spor , koşu ve yürüyüş yaparak para kazanabileceğiniz bir diğer uygulamanın adı Runtopia’dır. Ayni zamanda bu uygulamayı sosyal medya olarakta kullanabilirsiniz. İçerisinde kazandığınız paraları alabilmeniz için Paypal hesabınız olması gerekmektedir. Uygulamada kazandığınız paraları uygulama marketi içerisinde harcayabilir veya Amazon gibi platformlarda hediye kuponu olarak kullanabilirsiniz.


Pedometer


Bu uygulama anlattığım yürüyüş uygulamalarından farklı olarak konum özelliği gerektirmemektedir. Bu sayede daha telefonunu şarjını bitirmemektedir. Pedometer yürüyüş uygulaması tamamen ücretsizdir, yapacağınız spor egzersizlerine göre ödüller vermektedir. Sunulan soruları cevaplayarak ve anketleri yaparak para kazanabilirsiniz. Günde en çok 10.000 adım sayısı kabul edilmekte ve 100 adım başına 1 jeton para verilmektedir.


LifeCoin


Yürüyüş yaparak para kazanabileceğiniz bir diğer uygulama ise Lifecoin yürüdüğünüz adımlarınızı sayarak ödeme yapmaktadır ancak. Nakit olarak ödeme yapılmıyor ama önerdiği bazı marketlerde indirim kodları veya hediye kuponları gibi ödüller kazanip harcama yapabilirsiniz okuduğunuz için teşekkür ederim beğenmeyi ve aklınıza takılan yerleri yorum yazmayı unutmayın başka para kazandirma yöntemleri için sayfamızda gezinebilirsiniz.

By admin

Türkiye'nin gelir sitesi

4 thoughts on “Yürüyüş yaparak internetten dolar kazanmak”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »